B tým - 18. kolo - TJ Řepín B

B tým - 18. kolo - TJ Řepín B - obrázek

bursič - B tým nestačil na svého konkurenta o první místo z Řepína
B tým vyrážel na Řepín s cílem neprohrát a udržet si tak výhodu před svým soupeřem. Z důvodu několika absencí však kelští dorazili k tomuto důležitému zápasu s přesným počtem 11 hráčů. Domácí od začátku ukazovali, že chtějí vyhrát. Hosté nevěděli kam dřív skočit a vznikali zmatky. Domácí je dokázali využít a brzy vedli 2:0. Domácí byly v prvním poločase jednoznačně lepší, ale další gól už nepřidali. Měli i smůlu, když domácí útočník trefil tyč, přes brankovou čáru balon přejel k druhé tyči a pak opustil brankový prostor. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a i hosté o sobě dali znát. Gól se jim však vstřelit nepodařilo. Naopak domácí ještě jeden přidali a zvítězili, poměrně zaslouženě, 3:0.