B tým - 19.kolo - Sokol Všetaty B

B tým - 19.kolo - Sokol Všetaty B - obrázek

Lukáš Kohout - Ve Všetatech jsme po třech prohrách naplno bodovali. Více...
Po třech mistrovských prohrách v řadě jsme už chtěli bodovat. Poslední místo Všetat nám ani jiné cíle dávat nemohlo. Hned od začátku byla vidět chuť a nasazení, ale také nepřesnost v zakončení. Po několika dobrých příležitostech se trefil až kolem 20. minuty Hulička. Následně zahrozil i soupeř. Po centru na velké vápno obrana zaváhala a míč se dostal ke všetatskému hráči, který byl už sám před brankářem, dobíhající Šrámek ho lehce atakoval a rozhodčí neváhal odpískat penaltu. Háze jí však bravurně chytil a napravil si tím reputaci za své nejisté řešení některých situací.
Asi ve 35. minutě utekl a zavěsil Kohout. K konci prvního poločasu přidal definitivní pojistku Blažek z penalty po faulu na Zítu. Do druhého poločasu jsme nastoupili s cílem nic nepodcenit a hrát stále aktivně. To se povedlo. Dva góly přidal Kohout a svůj první gól za B tým vsítil Šrámek. V 90. minutě upravily Všetaty z penalty na konečných 1:6.
Soupeř může být rád za jednociferný výsledek, protože Míra Zíta měl snad zakleté kopačky, ale jinak bojoval jak tygr.

Sokol Všetaty B - TJ Kly B  1:6 (Hulička, Kohout J., Blažek (z pen.), 2x Kohout J., Šrámek)

Sestava TJ Kly: Háze - Šrámek, Král (C), Blažek, Pilař - Šimůnek, Stránský, Hulička, Kurc (55' Starý) - Zíta, Kohout J.

ŽK: nikdo

ČK: nikdo

Rozhodčí: laik (domácí)