B tým - 2. kolo - SK Mšeno B

B tým - 2. kolo - obrázek

bursič - B tým vstoupil úspěšně do nové sezony
Na svůj první zápas si museli hráči B týmu počkat o týden déle, než se původně plánovalo. První utkání s rezervou Botafoga, bylo kvůli nezpůsobilému terénu odloženo. Ani druhý zápas nenabízel připravené hřiště a tak místo domácího utkání, hráče B mužstva čekala premiéra na stadionu rezervy Mšena. Zápas probíhal v pohodovém tempu. První vážný rozruch přišel až ke konci první půle, to ve vápně zahrál rukou jeden z domácích hráčů a nabídnutou penaltou Blažek nepohrdl. Hosté tak vedli po půli 0:1. Druhá půle začala na nově pokropeném trávníku, o což se postarala poločasová přeháňka. Domácím jako by to vyhovovalo a rázem byly o poznání aktivnější. Po jednom z nedovolených zákroků dostali výhodu penalty i domácí. Brankář Háze však vystihl směr a penaltu vyrazil. Domácí však útočili dál a o chvíli později byly z trestného kopu úspěšní. Jen 3 minuty po vyrovnávacím gólu domácí otočili. Kly však nesložili zbraně a zásluhou Kurce a Šimůnka, strhli výhru opět na svou stranu. Hosté tak úspěšně vstoupili do sezony, po výhře 3:2 nad rezervou Mšena. Nutno podotknout, že ač zápas řídil laik a ne delegovaný rozhodčí, utkání probíhalo bez sebemenších problému a leckterý rozhodčí, by si tu mohl vzít příklad, jak řídit utkání.