B tým - 22.kolo - Vitana Byšice B

B tým - 22.kolo - Vitana Byšice B - obrázek

Lukáš Kohout - Domácí výhra nad Byšicemi 3:1. Více...
Na náš stadion přijel neoblíbený a silný soupeř Vitana Byšice, se kterým jsme na podzim prohráli 0:1. Nevím čím to je, ale za sezonu nedostaneme červenou kartu a vždy proti Byšicím nějaká padne, většinou na obou stranách. Tentokrát proběhlo utkání překvapivě klidně co se týče vyhrocených situací a sprostých slov.
Hned v úvodu se řítil na brankáře Procházka, ale neproměnil. Pak fauloval 5 metrů před vápnem Zelenka J. Trestný kop Aifel podcenil a na špatně vyražený balon obrana nestačila dostatečně zareagovat - 0:1. Vyrovnání měl na kopačce opět Procházka, kdyby trefil z úrovně penalty odkrytý roh brány. Jednobrankový rozdíl vydržel až do poločasu. V 1. poločase byly Byšice lepší a běhavější, ale na šance to bylo přibližně vyrovnané.
Ve druhém poločase se situace obrátila. Naše záloha si lépe přihrála a Byšicím lehce došel dech. Jako první udeřil Jirka Stránský kolem 60. minuty a to nás nakoplo ještě více. Nedlouho po něm se do vápna probil Kutílek a nedal brankáři šanci. Následovala i Byšická šance, při které při nás stáli všichni svatí. Balon se odrazil od břevna, kousíček před brankovou čáru a dobíhající hráč zazmatkoval a netrefil balon optimálně. Asi v 76. minutě přidal pojistku po trmě vrmě ve vápně Bursa.
V závěru jsme měli několik přečíslení, které jsme si často vlastní chybou v přihrávce pokazili. Výsledek 3:1 vydržel až do konce utkání. Povedl se nám hlavně druhý poločas. Chválím celý tým za dobrý výkon. Hru nám dost pomohli oživit střídající hráči.

TJ Kly B - Vitana Byšice B  3:1 (Stránský, Kutílek, Bursa)

Sestava TJ Kly: Háze - Zelenka J., Král (C), Blažek (46. Svoboda), Fišera - Šimůnek, Kohout J., Stránský, Kurc - Zíta (74. Bursa), Procházka (46. Kutílek)

Rozhodčí: Weigricht

ŽK: nikdo