B tým - 23.kolo - Sokol Tuhaň

B tým - 23.kolo - Sokol Tuhaň - obrázek

Lukáš Kohout - Tradiční derby, které považujeme za vrchol sezóny, pro nás tentokrát dopadlo dobře. Více...
Tuhaň k nám přijela po ne zrovna přesvědčivých výsledcích, ale na tento zápas se vždy pořádně sejdou. Už v kabině jsem kluky nabádal, aby nic nevymýšleli a hráli svou hru. Hned po pár minutách bylo jasné, že si má slova nevzali k srdci. Netýmový výkon, často přihrávky jak když jsme poprvé na hřišti, kapka nervozity a dost faulů na naší polovině hřiště. Šancí bylo pomálu a spíš byla nebezpečnější Tuhaň. To byl první poločas a výsledek 1:1 po gólech Procházky a ex-kelského Ryndy na druhé straně. O poločas musela přijít domluva a také pár změn v sestavě. Dá se říci, že to pomohlo. Už ve 47. minutě krásně vystřelil Pavel Zelenka a dorážku ideálně neumístil Kurc. Přišli i další šance, ale pouze jedinou proměnil až kolem 70. minuty Pavel Zelenka po vynikající přihrávce Joachymstála. Tuhaň nehrála špatně, ale za to, že jsme se báli o výsledek až do 93. minuty si můžeme sami svým neproměňováním šancí. Za druhý poločas jsme měli minimálně 5 gólovek a další drobnější šance, ale padl jen jeden gól. Vyložené šance měli Stránský, Kurc či Bursa. Hlavně ta Bursova v poslední minutě byla stoprocentní. Ve druhém poločase měl Háze jen jeden ostřejší zákrok. Jsme rádi, že se hraje na dva poločasy, protože ten první se nám opravdu nepovedl.

TJ Kly B - Sokol Tuhaň  2:1 (Procházka, Zelenka P. - Rynda)

Sestava TJ Kly: Háze - Skopec, Král, Blažek, Fišera - Šimůnek (65. Bursa), Zelenka P. (C), Stránský, Kurc - Kohout J. (70. Svoboda), Procházka (46. Joachymstál)

ŽK: Joachymstál, Bursa, Svoboda