B tým - 24. kolo - Sokol Střezivojice

B tým - 24. kolo - Sokol Střezivojice - obrázek

Lukáš Kohout - Ze Střezivojic si vezeme 3 body za výhru 0:1. Více...
Chtěli jsme přivézt ze Střezivojic 3 body, ale respekt tam byl, protože jsme nejeli v tradiční sestavě. První poločas jsme začali aktivně, šancí bylo hodně a soupeř ani moc nezlobil. Hrálo se víceméně na jednu branku, ale buď jsme špatně zakončili nebo špatně přihráli a ne a ne to tam spadnout. Až po 30. minutě vybojoval ve vápně míč Stránský a nekompromisně zavěsil. Po prvním poločase jsme mohli vést vyšším rozdílem, který byl nám dal jistotu, ale nestalo se tak a ve druhé půli se obrázek hry změnil. Střezivojice začaly být vyrovnaným soupeřem. Měli i šance, ale skoro vždy zamířili vedle. V závěru nám docházely síly a jelikož jsme nedokázali dát gólovou pojistku, jen s vypětím všech sil zůstal konečný výsledek 0:1.

Sokol Střezivojice - TJ Kly B   0:1 (Stránský)

Sestava TJ Kly: Háze - Skopec, Král, Blažek, Fišera - Šrámek, Zelenka P. (C), Stránský, Bursa (69. Danda P.) - Týbl (46. Beran), Procházka (75. Kohout L.)

ŽK: Blažek, Bursa