B tým - 3. kolo - FC Lobkovice B

B tým - 3. kolo - FC Lobkovice B - obrázek

bursič - B tým ve svém druhém utkání opět nezaváhal.
Po úvodním utkání s oslabeným soupeřem a následném volnu, se všichni těšili na první pořádný mistrák. Soupeřem byly FC Lobkovice B. Utkání začalo velmi chaoticky, o což se staral zejména pomezní rozhodčí. Hosté se zásluhou důrazného zakončení na hranici, možná dokonce za hranicí pravidel dostaly do vedení. Domácím se podařilo vyrovnat, ač velmi kuriózně. Domácí Zíta prostřelil brankáře mezi nohama a domácí se již radovali. Pomezní rozhodčí však signalizoval ofsajd, což se nelíbilo domácím fanouškům. Po krátké chvilce emocí a vysvětlení, co to vlastně ofsajd vůbec je, pomezní své rozhodnutí změnil a rozhodčí správně gól uznal. Domácím se podařilo otočit průběh utkání ještě do poločasu, když se po pěkném dlouhém míči od Šimůnka, prosadil podruhé v utkání Zíta. Domácí tak vedli v poločase 2:1. Do druhé, již méně chaotické půle, vstoupili lépe domácí a zásluhou rohového kopu a hlavičky Zelenky šli do dvoubrankového vedení. Domácí si svůj náskok hlídali a po několika minutách se po přihrávce Zíty prosadil Kurc a uzavřel na konečných 4:1. Domácí si tak připsali další body a v tabulce se drží v horní polovině, bez ztráty bodu.

TJ Kly B - FC Lobkovice B 4:1 ( 2x Zíta, 1x Zelenka, Kurc )

Sestava TJ Kly B: Háze - Skopec, Král, Blažek, Fišera - Kozák, Zelenka, V. Procházka (83. Drnka), Kurc (65. Beran) - Zíta, Šimůnek (55. Bursa)

ŽK: Zelenka, Beran