B tým - 5. kolo - Sokol Nebužely

B tým - 5. kolo - Sokol Nebužely - obrázek

bursič - B tým pokračuje ve svém vítězném tažení

V dalším utkání přivítal domácí B tým soupeře z Nebužel. Domácí chtěli navázat na svá vítězná utkání a i napočtvrté vyhrát. První poločas tomu částečně nasvědčoval. Domácí se dostávali na dostřel branky hostů, bohužel finální fáze poněkud vázla. Domácí mohli jít do vedení, ale gól Zíty nebyl pro ofsajd uznán. Domácí se i nadále tlačili do koncovky, bohužel zakončení stále vázlo. V jedné z dalších šancí trefil Bursa tyč. Obecně však platilo, že domácí místo střel volily přihrávky a naopak. Poločas tedy skončil 0:0. Do druhé půle vstoupili domácí výborně. Po rychle rozehrané standardce se dostal k centru nováček na hřišti Týbl a Zíta si rybičkou spravil chuť za neuznaný gól v první půli. Po chvilce mohli domácí svůj náskok navýšit, ale Blažek z penalty neuspěl. Brankář hostí předvedl asi svůj nejvýraznější skok a penaltu vyrazil. Domácí však vypjatou koncovku zvládli a připisují si další 3 body, za vítězství 1:0. Musím také zmínit dobrou práci defenzívy B mužstva, které ve 4 utkáních, pouze jedinkrát inkasovalo a je v tomto směru nejlepším mužstvem.