B tým - 5. kolo - Sokol Spomyšl

B tým - 5. kolo - Sokol Spomyšl - obrázek

Lukáš Kohout - Ve Spomyšli nakonec se štěstím tři body za výhru 1:2. Více...
Do Spomyšle jsme jeli v roli favorita, tabulka tomu napovídala - my na prvním místě, Spomyšl na posledním. V kralupské skupině jsou pro nás ale všechny týmy velkou neznámou. Domácích bylo při rozcvičce 16 hráčů a nás pouze přesných 11. Úvod zápasu se nám povedl, šance střídala šanci. Ale jen ta Kohoutova z 10. minuty se ujmula. Sám Jarda mohl nastřílet hattrick, dát gól mohli i další. Po 25 minutách mohlo být v klidu rozhodnuto. 0:1 je malý náskok a naše hra se po 25 minutách změnila. Nepřesnosti v rozehrávce, málo pohybu a těžkopádnost. K tomu soupeř z ojedinělé šance na konci poločasu vyrovnal na 1:1. Bohužel náš matný výkon pokračoval i po přestávce. A když v 70. minutě Stránský zahodil stoprocentní šanci, vypadalo to na spravedlivou remízu, ale štěstěna se na nás nakonec usmála a v 85. minutě nám Spomyšl doslova darovala gól. Obránce si tak dlouho hrál s balonem až mu ho Stránský vypíchl a zavěsil. 1:2. Příští víkend nás čeká přátelák s Tuhaní - v sobotu 1. října od 13:00 s ní sehrajeme předzápas A týmu.

Sokol Spomyšl - TJ Kly B  1:2 (Kohout J., Stránský)

Sestava TJ Kly: Háze - Veselý, Král, Blažek, Kurc - Hulička, Zelenka P. (C), Stránský, Šimůnek - Kohout J., Zíta

Rozhodčí: Vágner

ŽK: Veselý, Král