B tým - 7. kolo - TJ Řepín B

B tým - 7. kolo - TJ Řepín B - obrázek

bursič - B tým nadále bez ztráty bodu.

V souboji týmu, které dosud neztratili ani bod, přivítal B tým rezervu Řepína. Toto utkání bylo soubojem o první místo. První poločas byl velmi vyrovnaný, hrálo se především ve středu pole. Rozruch nastal až ve 38. minutě, kdy rozhodčí odpískal penaltu po faulu na hostujícího útočníka. Řepín se nemýlil a ujal se vedení. První půle tedy skončila 0:1 pro hosty. Ve druhé půli domácí chtěli vyrovnat a na hře to bylo znát. Soupeře přehrávali a dostávali se častěji na dostřel hostujícího brankáře Boušky. Jejich snaha však troskotala na závěrečné fázi útoku, na zakončení. Asi v největší šanci selhal střídající Bursa. Domácí se dočkali až v 80. minutě, kdy rozhodčí odpískal penaltu i na druhé straně. Tu proměnil Blažek a vyrovnal na 1:1. Po této penaltě se strhla vlna diskuzí řepínských, která skončila vyloučením jedno z nich. Domácí však i nadále pokračovali v útočném snažení a odměnou jim byl druhý gól, o který se postaral po rohovém kopu Pilaře, hlavičkující Zelenka. Domácí tak ve vypjatém utkání porazili soupeře z Řepína 2:1 a posunuli se o skóre do čela tabulky, právě před dnešního soupeře.