B tým - 8. kolo - SK Vojkovice B

B tým - 8. kolo - SK Vojkovice B - obrázek

mirkinho - B tým vyhrál již šestý zápas v řadě, tentokrát porazil Vojkovice B 1:0. Více...
B tým hostil těžkého soupeře, o čemž napovídala hra hned od začátku. Okolo patnácté minuty se krásně trefil Zíta, který unikl po pravé straně a křižnou ranou prostřelil hostujícího gólmana. Hosté ale zápas nevzdali a ještě do poločasu si vypracoval několik dobrých příležitostí. Buď ale netrefovali bránu, nebo byl proti brankář Háze. Po změně stran se stále hrál vyrovnaný fotbal s občasnými šancemi na obou stranách, ale žádný gól už nepadl a tak se může B tým radovat z dalšího vítězství, které mu pojistilo místo na čele tabulky. V tuto chvíli má na druhý Dřínov náskok 2 body. Příští týden ho ale čeká další velmi těžký zápas na půdě Veltrus, kde se utká s tamním B mužstvem. Hraje se v neděli v 15:30.

TJ Kly - SK Vojkovice B  1:0 (Zíta)

Sestava TJ Kly: Háze - Fišera, Král, Veselý, Blažek - Kurc, Zelenka P. (C), Hulička, Pilař - Zíta (46. Týbl), Kohout J.(70. Šimůnek)