B tým - 9. kolo - AFK Veltrusy B

B tým - 9. kolo - AFK Veltrusy B - obrázek

Lukáš Kohout - Z Veltrus vezeme bod za remízu 4:4. Více...
Věděli jsme, že nás nečeká jednoduchý zápas a ještě na poslední chvíli jsme sháněli jedenáctého hráče, protože Hulička musel s áčkem, Týbl měl oteklé koleno a mladí na to kašlou. Veltrusy nastoupily s minimálně 2 posilami ze základu áčka. Soupeř byl aktivnější a lépe si přihrával. My jsme hrozili občasnými brejky, ale bohužel jsme skoro pokaždé zbrklou nepovedenou finální přihrávkou odevzdali balon. Jednou se na nás v prvním poločase usmálo štěstí, a to když centroval ze strany ne úplně povedený míč Zíta. Brankář domácích ho vyrazil do spoluhráče a ten si dal vlastní gól. Pak Veltrusy otočily. Nejdříve udělal brankář Háze smolně penaltu a na konci poločasu v brance skončila krásná střela zpoza vápna - 2:1.

O poločas jsme si řekli chyby a chtěli vylepšit výsledek, ale úvod druhé půle byl ještě horší. 2 chyby a stav 4:1. V tu chvíli kdekdo čekal, že to bude debakl. Ani já jsem už moc nedoufal ve vylepšení. Dá se říct, že Veltrusy uspokojeny výsledkem polevily a my snížili na 4:2 zásluhou Zíty. Najednou se situace obrátila. 60 minut lepší soupeř najednou nevěděl kam dřív skočit. Další gól zavěsil Bursa - 4:3. Deset minut před koncem byl ve vápně faulován Zelenka, ale následnou penaltu sám neunesl a přestřelil bránu. Pak byl určitě rád, že v 90. minutě zblízka prostřelil brankáře Jarda Kohout. V tu chvíli zbývaly tři minuty nastavení. Domácí se ještě snažili strhnout vedení zpět na svou stranu, ale nakonec ještě byli rádi za remízu 4:4, protože v 93. minutě šli Kohout se Zítou sami na jednoho obránce. Bohužel si ale špatně přihráli a nic z toho nebylo. Ze získaného bodu jsme ale měli po průběhu zápasu obrovskou radost.

Za týden hostíme doma Dřínov, který je momentálně na druhém místě, o dva body za námi. Celou tabulku a výsledky najdete zde.

Pozn.: Náš první gól byl nakonec připsán Jardovi Kohoutovi.

AFK Veltrusy B - TJ Kly B  4:4 (2x Melišík, 2x Štofl - 2x J. Kohout, Zíta, Bursa)

Sestava TJ Kly: Háze - Veselý, Blažek, Král, Fišera - Pilař, Zelenka P.(C), Kohout J., Kurc - Zíta, Bursa

ŽK: Blažek, Zíta

Rozhodčí: Němeček