B tým - Nebužely oplatily výhru stejnou měrou

B tým - Nebužely oplatily výhru stejnou měrou - obrázek

Stejným skóre jako na podzim v Nebuželech dopadl dnešní mač. 0:1.
V neděli se proti našemu béčku postavil tým Nebužel. Začalo se v 16:30:00 a v 16:30:15 už jsme mohli vidět penaltu, kterou kopaly Nebužely. Ale hráč soupeře nevyzrál na našeho brankáře, kterého zná celý svět pod přezdívkou Eiffel. Skočil k tyči jak tygr zkříženej s myslivcem a střelu vyrazil na roh. Potom byla hra celkem vyrovnaná. Ještě je třeba vyzdvihnout parádičku Eifella, který při jedné střele pobavil diváky a vyrazil střelu na tyč a do břevna a pak teprve míč chytil. Zanedlouho ale přišla osudná chvíle – Nebužely z rychlého brejku dali gól - nohou. Do poločasu se již nestalo nic zvláštního. Druhý poločas začal tak, že si týmy vyměnily strany – tak už to ve fotbale chodí. Nepřinesl ale žádné velké události. Sem tam byla k vidění nějaká ta slovní přestřelka, ale nikdo nakonec nebyl zraněn. Nakoncii jsme vyvinuli tlak na soupeře asi 15 000 Pascalů, ale ani to nepomohlo, takže nakonec Nebužely slavily výhru tak hubenou jako je Jirka Stránskej – 0:1.Rozhodčí řídil zápas celkem slušně a tak jsme se nesetkali s protesty z řad diváků, jako například v sobotu při Áčku, kde měl během zápasu rozhodčí mnoho jmen. Tak to je vše co jsem vám chtěl dneska říct….Adios

TJ Kly B - FK Nebužely 0:1

Sestava TJ Kly: Háze - Skopec, Král, Zelenka, Fischera - Blažek, Pilař, Rynda, Bílý - Šimůnek, Kohout J.
Náhradníci: Stránský, Černý