B tým - přátelák - SK Bezno-Sovinky B

B tým - přátelák - SK Bezno-Sovinky B - obrázek

bursič - B tým si v rámci volného termínu zajel na přátelské utkání do Bezna
Tým Bezna hraje stejně jako Kelský B tým IV. třídu, jen boleslavskou skupinu. Hostů se podařilo dostat poměrně brzy do vedení. Týbl vyslal pas za obranu a do branky zakončil Zíta. To však bylo na dlouhou dobu vše.  Ve druhé půli se podařilo skórovat i domacím a bylo vyrovnáno. Keláci se dokázali znovu dostat do vedení, když balon do sítě dorážel Starý. Radost však netrvala ani minutu a bylo vyrovnána. Hned z protiútoku domácí znovu udeřili a stanovili konečný výsledek 2:2. Nepředvedli jsme nikterak oslnivý výkon a jen díky domácím, kteří často své akce překombinovali, si odvážíme alespoň remízu. Do dalšího mistrovského utkání je potřeba pár věcí změní, především přístup a nasazení.

SK Bezno-Sovinky B - TJ Kly B  2:2 (0:1)     ( Zíta, Starý )

Sestava TJ Kly B: Háze - Šrámek, Král, Blažek, Skopec - Kurc, Starý, Týbl, Kohout - Zíta, Šimůnek

Náhradníci: Bursa