B tým - přátelák - Viktorie Všestudy

B tým - přátelák - Viktorie Všestudy - obrázek

bursič - Béčko v prvním přípravném utkání porazilo soupeře ze Všestud.

Zápas byl od začátku vyrovnaný. Oba týmy držely balon na svých kopačkách stejně až do doby, kdy se 2x prosadil Jarda Kohout a poslal domácí do vedení. Soupeř zabral a výsledkem byly 2 slepené góly. Vyrovnaný poločasový výsledek však odmítl Jarda Kohout, který dovršil svůj hattrick a stanovil poločasové vedení domácích na 3:2. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchů jako ten první. Domácí se tlačili do zakončení častěji, avšak koncovka vázla. Až ke konci utkání přišel 4 gól domácích. Po střele Pilaře hostující hráč vytáhl balon nad břevno rukou, byl vyloučen a penaltu proměnil Blažek, který tak stanovil konečný výsledek na 4:2.

TJ Kly B - Viktorie Všestudy  4:2  ( 3x Jaroslav Kohout, Blažek (p) )

Sestava TJ Kly B: Háze - Skopec, Stránský, Blažek, Fišera - Kohout, Pilař, Pešan, Březina - Zíta, Kurc

Náhradníci: Bursa, Šimůnek, Kozák