Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

Český pohár rozlosován

Český pohár rozlosován - obrázek

Český pohár rozlosován - obrázek

Včera se na internetu objevilo rozlosování Českého poháru, kterého se zúčastní jak A tým, tak i B tým a Žáci. Kompletní rozlosování i s termíny zápasů najdete ZDE. Rozhození skupin najdete také uvnitř článku.

ČEZ CUP 2008 žáků

1. skupina: H. Beřkovice, Cítov, H. Počaply, Sazená, 2. skupina: V. Borek ml., Byšice, Kly, Řepín, 3. skupina: Beck Mělník (dívky), Vehlovice, Liběchov, Mšeno, 4. Skupina: Lobkovice, Záryby, Tišice, Kostelec, 5. skupina: Vojkovice, PTZ Nelahozeves, Úžice, 6. skupina: Všetaty, Obříství, Chlumín, Chvatěruby, 7. skupina: Postřižín, Veltrusy, Dynamo Nelahozeves, Č. Kralupy.

 

Zápasy ve skupinách se hrají v termínech 23. a 30. března a 6. dubna. Do čtvrtfinálových bojů, které se uskuteční 9. dubna, postupují vítězové všech skupin a jeden nejúspěšnější tým z druhých míst. Semifinále je naplánované na 23. dubna a finálové zápasy na 1. a 14. května.


Český pohár mužů

1. skupina: Tuhaň, Kly A, Vysoká B, Liběchov, 2. skupina: Cítov, D. Beřkovice, H. Počaply, 3. skupina: Beck Mělník Junior, Byšice, Vehlovice, Botafogo Mělník, 4. skupina: V. Borek, Kostelec, Pšovka B, Všetaty, 5. skupina: Čečelice, Řepín B, Lobkovice, Nebužely, 6. skupina: Dřísy, Tišice, Kojetice, Záryby B, 7. skupina: Zálezlice,  Chlumín, Dřínov, Libiš B, 8. skupina: Vojkovice, Kly B, N. Ves, Obříství, 9. skupina: Č. Kralupy, Jeviněves, Dyn. Nelahozeves B, Dolany, 10. skupina: Sazená, PTZ Nelahozeves, Všestudy, Úžice, 11. skupina: Chvatěruby, Veltrusy, Ledčice.

 

Do osmifinále pokračují vítězové všech skupin a pět nejlepších družstev z druhých míst. Zápasy ve skupinách se hrají v termínech 2., 9. a 16. března, osmifinále je na pořadu 23. března, čtvrtfinále 9. dubna, semifinále 16. dubna, první finále 14. května, odveta pak 21. května.

25.01.2008 21:12:03
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one