Dorost - 10. kolo - SK Mšeno

Dorost - 10.kolo - SK Mšeno - obrázek

SK Mšeno - TJ Kly 6:2 ( 2:1 )
Jan Bursa - K prvnímu jarnímu utkání jsme vyjížděli do Mšena. Mšeno bylo po podzimu 3. a tak jsme věděli že nás nečeká nic lehkého. První poločas byl velmi vyrovnaný. K vidění bylo velmi málo šancí a většinu z nich se podařilo ubránit dříve, než se s balonem potkal gólman. Domácí se však dostali díky penaltě do vedení. Za nedlouho nato se nám podařilo vyrovnat, když se prosadil Jurečko. 5 minut před koncem se prosadil nejmenší hráč na hřišti domacích přes 4! bránící hrače a stanovil poločasový výsledek na 2:1. Na začátku druhé půle byla opět penalta, tentokrát pro nás a bylo srovnáno. Autorem gólu Jurečko. To bylo však z naší strany vše a pomalu se začínaly projevovat soupeřovy kvality a naše nedostatky. V několik případech nás podržel brankář, když chytil několik dalších tutovek, včetně další penalty. Konečný výsledek 6:2 je trochu krutý, zejména po dobré první půli. Z prvního poločasu jsem měl opravdu radost, protože jsme hráli dobrý fotbal. Druhá půle však byla přesný opak a tak nezbývá než se poučit z chyb a uspět příště.

SK Mšeno - TJ Kly  6:2 (Jurečko 2x)

Sestava TJ Kly: Melichar - Malý, Bursa, Taz, Růžička - Katrenčík, Huml, Pinka, Semián - Hrstka, Jurečko
Náhradníci: Fojtl, Šálek

ŽK: nikdo

ČK: nikdo