Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

Dorost - rozhovor

Dorost opět zvítězil a posunul se už na 4. místo tabulky. Přesto, že byl založen teprve nyní na jaře, už válcuje soupeře jednoho za druhým. Máme pro vás minirozhovor s oporou dorostu Honzou Bursou...
Po 8 zápasech okupujete 4. místo tabulky, s tím se před začátkem soutěže moc nepočítalo. Jaká panuje atmosféra v týmu?
Honza Bursa: V týmu panuje dobrá atmosféra. Naše výkony nejsou optimální, ale snažíme se na sobě pracovat a na jaře bychom chtěli toto umístění minimálně udržet.
To je dobře. V minulých zápasech sme vás mohli vidět snad na všech postech kromě brankáře. Kde se vám osobně hraje nejlíp?
Honza Bursa: Mě osobně se nejlépe hraje na kraji zálohy, ale v dorostu jsem ze svým místem na předstoperu spokojen. Je zde příležitost i k zaútočení a to mi vyhovuje. Jsem spíše ofenzivní typ hráče a proto mě to neustále táhne dopředu.
Ano, to jsme mohli vidět i v zápase A mužstva proti týmu z Čečelic, kde jste po necelé minutě pobytu na hřišti vstřelil branku. Jste znám i svými vynikajícími hlavičkami, myslíte že byste jednou mohl být nástupce Jurgena Klinsmana?
Honza Bursa: (smích) Nemyslím si, že bych mohl být nástupcem Jurgena Klinsmana, přeci jen do německé reprezentace mám ještě hodně daleko (smích). Stačí mi když budu prospěšný pro tým a bude se nám nadále dařit. Potom budu spokojen.
Ano, já už musím jít dávaj v televizi dobrej film, tak neshledanou a ať se vám daří nejen ve fotbale.
Honza Bursa: Ano, děkuji. Nashledanou
27.10.2008 21:33:58
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one