Memoriál Jaroslava Píchy

Memoriál Jaroslava Píchy - obrázek

bursič - Tento víkend se na domácím hřišti konal již 5. ročník memoriálu Jaroslava Píchy
V prvním zápase si poradil nováček B. třídy Veltrusy s okresní rezervou Pšovky 3:1. Ve druhém utkání nastoupili domácí hráči proti třetitřídnímu Velkému Borku. Utkání se od začátku vyvíjelo lépe pro domácí, kteří se dostávali do šancí častěji a Borek pouštěli na dostřel své brány jen sporadicky. Domácí šli také zásluhou Joachymstála do vedení. Borku se ovšem podařilo srovnat a hra se začala vyrovnávat. Domácí však vrátil do vedení proměněnou penaltou kapitán Hříbal. Ve druhé půli přidal svou druhou branku v utkání Joachymstál a uzavřel na konečných 3:1 pro Kly. Večer se konala tradiční letní zábava, která se v celku vydařila. Byla to letošní poslední zábava. Druhý den vrcholil turnaj zápasy o umístění. O 3. místo si to rozdali Pšovka B a Velký Borek. Zápas byl zcela v režii Pšovky, která nakonec zvítězila exhibičním výsledkem 10:1. Na řadu přišlo finále mezi domácími a Veltrusy. Domácí šli do vedení zásluhou proměněné penalty Vondráka, Veltrusy však do poločasu stihly vyrovnat. Ve druhé půli se  projevila přeci jen vyšší kvalita Veltrus a chyby domácích. Finále tak nakonec skončilo úspěchem Veltrus 3:5 a ziskem poháru pro vítěze.