Memoriál Jaroslava Píchy 2011

Memoriál Jaroslava Píchy 2011 - obrázek

mirkinho - O víkendu se uskutečnil již šestý ročník Memoriálu Jaroslava Píchy, tentokrát jsme skončili na 2. místě. Více...
V sobotu byly tradičně v plánu dva zápasy. Od 15:00 se utkaly Velký Borek a Sokol Obříství. Velký Borek, který v loňské sezóně postoupil do Okresního přeboru, porazil Obříství vysoko 7:0. Třemi góly se blýskl Mihalík. V 17:00 nastoupil náš A tým proti Botafogu Mělník. Začátek zápasu se nám velmi povedl - hned po několika minutách se trefil hlavou Palanský. Zanedlouho se však Botafogu podařilo srovnat na 1:1. Měli jsme ale převahu a ještě do poločasu se dvakrát trefil Kutílek. Po změně stran již hosté z Mělníka odpadli, my jsme měli spoustu šancí, ale proměnili jsme jen jednu z nich - čtvrtý gól přidal Hrstka. Na konci utkání se hostům po chybě v naší obraně ještě podařilo snížit, ale více jsme nedovolili. Postoupili jsme tedy spolu s Velkým Borkem do finále.

SK Slavia Velký Borek - Sokol Obříství  7:0 (3x Mihalík, Jeřábek, Vozáb, Krajník, Kubina)

TJ Kly - Botafogo Mělník  4:2 (2x Kutílek, Palanský, Hrstka - Novotný, Trejbiš)

Večer se konala poslední letošní Letní zábava, která se velmi povedla. Titul největšího opilce tentokrát v silné konkurenci vyhrává nejmenovaný trenér kelského A týmu Martin B., který do toho dal opravdu všechno. Fotky raději nebudu publikovat, nejsou v souladu s obsahem obvykle publikovaným na webu přístupném i lidem do 18 let.

V neděli se od 15:00 konal zápas o třetí místo. Sokol Obříství v něm porazil Botafogo 5:2. Za zmínku stojí čtyři góly obřístevského Šulce. Ve finále se utkal Velký Borek s naším A týmem. Borek se dostal rychle do vedení zásluhou Jeřábka. Ve 30. minutě se po chybě stoperů Borku zmocnil míče Kohout, ale byl zastaven faulem. Rozhodčí Šimůnek neměl nad čím váhat a ukázal červenou kartu. Do poločasu se hrál vyrovnaný fotbal, ale s minimem velkých šancí. O poločas proběhla záhadná dohoda o navrácení vyloučeného hráče zpět do pole. Nevím jak to koho napadlo či kdo to schválil, zvlášť ve finále turnaje, ale hrálo se znovu v plném počtu. Ještě chvilku se hrálo poměrně vyrovnaně, ale ke konci utkání jsme již fyzicky odpadli a Borek nám nasázel 3 góly v posledních 15 minutách. Výsledek 4:0 je pro nás dost krutý vzhledem k průběhu utkání.

Sokol Obříství - Botafogo Mělník  5:2 (4x Šulc, Beran - Benda, Barnet)

TJ Kly - SK Slavia Velký Borek  0:4 (3x Mihalík, Jeřábek)

Fotky a video z turnaje najdete na stránkách mělnického Deníku.