Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

Pozvánka na víkend

Pozvánka na víkend - obrázek

Pozvánka na víkend - obrázek

mirkinho - Za druhým mistrovským zápasem sezony pocestuje A tým do Vojkovic,  B tým se představí ve druhém přáteláku sezony v Hostíně.
Druhý letošní soupeř A týmu, Vojkovice,  v prvním zápase sezony remizoval 1:1 s Čechií Kralupy. Letošní statistiky tedy zatím o formě soupeře moc nepoví. Podívejme se alespoň na dřívější výsledky klubu se stoletou historií. Do okresního přeboru postoupily Vojkovice stejně s námi - tedy v sezoně 2006/2007, pouze z druhé skupiny 3. třídy. Od té doby je naše bilance s nimi velmi vyrovnaná. V posledních čtyřech zápasech se třikrát dělily body, pouze jednou jsme tohoto soupeře udolali 1:0. V minulé sezoně se Vojkovice umístily na 11. příčce, pouze 3 body od sestupových pozic. Poslední vzájemné utkání se uskutečnilo 23. května 2009 na našem hřišti, a dopadlo remízou 1:1. Doufejme, že bilanci s tímto soupeřem vylepšíme již tuto sobotu ve Vojkovicích - výkop je v 17:00.

B tým se v nové sezoně postaví ke druhému přátelskému utkání. V tom prvním porazil doma Viktorii Všestudy 4:2. Viktoria Všestudy hraje druhou skupinu 4. třídy, stejně tak jako další soupeř "béčka". V minulé sezoně však Hostín skončil na posledním místě, a tak se od kelské rezervy nemůže očekávat nic jiného než splnění své role favorita utkání. Zápas začíná v neděli v 17:00 v Hostíně.


27.08.2009 21:49:56
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one