Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

Přípravka - Nalosováno

Přípravka - Nalosováno - obrázek

Přípravka - Nalosováno - obrázek

Díky úterní schůzce zástupců přípravek se již ví, co budou nejmladší fotbalisté na jaře absolvovat.
Soutěž začne o víkendu 5. až 6. dubna a skončí 8. června. O týden později je na programu krajské finále, další týden nato pak finále celostátní.
Jak je to s chystanou změnou? „Vyšli jsme vstříc požadavkům klubů, aby mužstva stejné výkonnosti odehrála spolu co nejvíce utkání. Nový model to do značné míry umožňuje,“ vysvětlil místopředseda STK okresního fotbalového svazu a vedoucí soutěže přípravek Pavel Kroužecký.

„Potěšujícím zjištěním je, že soutěž má svůj zvuk, o čemž svědčí i zájem nejmladších hráčů SK Roudnice nad Labem o mimosoutěžní účast,“ dodal.
Nejdříve se odehrají poslední dvě kola dlouhodobé části a pak se tabulky rozdělí do dvou částí.

O prvenství

Prvních osm družstev ze skupiny mladších i starších vytvoří dvě semifinálové skupiny po čtyřech (1., 3., 6., 8. a 2., 4., 5., 7.). Po odehrání čtyř turnajů postoupí první dva celky z každé skupiny do finále a další dvě budou hrát ve skupině o páté až osmé místo také ve čtyřech turnajích.

O další umístění

Starší: Družstva na 9. až 13. místě odehrají osm turnajů systémem každý s každým o další pořadí.
Mladší: Družstva na 9. až 17. místě se rozdělí na dvě skupiny (9., 11., 13., 15., 17. a 10., 12., 14., 16.) a odehrají čtyři turnaje. Pak první dva celky z každé skupiny postoupí do skupiny o konečné 9. až 12. místo, zbylá budou bojovat ve skupině o konečné 13. až 17. místo. Obě skupiny u umístění odehrají také čtyři turnaje.

 

zkopírováno z http://melnicky.denik.cz/28.03.2008 17:45:23
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one