Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

Valná hromada

Kly logo.jpg
mirkinho - Pokud jste se z nějakého důvodu nemohli zúčastnit Valné hromady, přináším přehled toho, co se na schůzi dělo.
Schůze byla sledována online přenosem na našem Facebooku, zde jsou všechny zprávičky hezky za sebou:

17:26 - Právě začala Výroční členská schůze, to nejzajímavější pro Vás přineseme live zde na Facebooku.

17:38 - Zpráva výboru přednesena Petrem Ryndou a finanční zpráva od našeho klubového pokladního Pavla Zelenky jsou za námi, minulý rok byl tedy zrekapitulován. Nyní přednese zprávu A týmu vedoucí mužstva Jiří Hulička starší.

18:02 - Zpráva A týmu zrekapitulovala veleúspěšný rok 2013. S 69 body jsme vyhráli III. třídu (s náskokem 15 bodů před druhým Hořínem). V Okresním přeboru jsme pak po podzimu na průběžném 6. místě, což je pro nováčka skvělý výsledek. Na jaře už nám tedy sestup nehrozí, můžeme si tedy v klidu užívat fotbalu a budovat tým pro budoucí úspěchy.

18:40 - Zprávy B týmu a přípravky jsou za námi. B týmu se v loňské sezóně nakonec bohužel nepodařilo vyhrát IV. třídu, po podzimu je B tým na hezkém 4. místě. Přípravka dosahuju čím dál tím lepších výsledku a je vidět, že práce s mládeží opravdu má smysl. 


V další části schůzi byly představeny plány akcí na příští rok. Kromě klasických cílů jako uspořádání tradičních zábav, turnajů či silvestrovského fotbálku se probrala rekonstrukce a přístavba současných kabin a hospody, kterou financoval z vlastních zdrojů předseda klubu Petr Rynda. V příštích letech pak bude platit nájemní smlouva mezi TJ a p. Ryndou o provozování restaurace, terasy a tanečního parketu. Nájemné se pak bude odečítat od hodnoty investice, dokud nedojde k jejímu splacení. Všichni doufáme, že tato spolupráce povede jen k dobrému a v hospodě se bude pít jedna báseň :)

18:57Schůze je oficiálně ukončena, pokračuje se neformálně u piva. Do závěrečného usnesení jsme odhlasovali vše postatné. Schůze vzala na vědomí všechny přednesené zprávy, plán akcí na příští rok i témata probraná v diskusi. A něco pro fanoušky - odhlasovala se také nová klubová vlajka (schválený návrh již zítra na webu!) a vytvoření e-shopu na stránkách klubu (již brzy na webu!).


 


 
16.03.2014 19:37:05
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one