Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

Žáci - Podrobnosti o soustředění

Žáci - Podrobnosti o soustředění - obrázek

Žáci - Podrobnosti o soustředění - obrázek

Žáci již mají naplánované soustředění, bude se konat od 15. do 22. března.
Tady jsou již zmíněné podrobnosti pro žáky TJ Kly:


Místo ubytování: Rekreacentrum Bližná
Bližná 517
382 26 Horní Planá


Základní Popis: Rekreacentrum Bližná – Černá v Pošumaví . Rekreační středisko se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava - Lipensko v osadě Bližná (okres Český Krumlov), 2 km od Černé v Pošumaví nedaleko Lipenské přehradní nádrže. Jedná se o rekreační středisko se dvěma patry a kapacitou až 90 lůžek (18 pokojů). V přízemí se nachází jídelna, klubovna s TV a DVD, bar s krbem a terasa. Ubytování je zajištěno ve dvou až osmilůžkových pokojích s novým vlastním sociálním zařízením. Pro skupiny dětí: možnost jízdy na terénních čtyřkolkách, výroba keramiky (keramická dílna) a střelba ze vzduchových zbraní zdarma. K vyžití slouží: velká zahrada, venkovní vyhřívaný bazén, hřiště, ping-pong, stolní fotbal, ohniště, el. šipky, prostory k uložení kol a lyží, ruské kuželky, kroket, petanque, různé míče a koupání v Lipně.

Odjezd: 15.3.2008 (sobota) v 7:30 od hřiště auty do Prahy - hl.nádraží (nutná spolupráce rodičů) odkud se v 9:11 vyráží vlakem do Černé v Pošumaví.
Zavazadla poveze tranzit jedoucí souběžně s námi.

Příjezd: 22.3.2008 (sobota) cca.17:00 hod.
Kapesné: Dle Vašeho uvážení

Cena: 1000,-Kč splatná do odjezdu 15.3.2008. Info pro rodiče: oddíl TJ Kly přispěl z původní ceny na každé žáka 500,-Kč + zaplatil dopravu vlakem.

Obecné informace:
Oblečení: Z důvodu denního dvoufázového tréninku je třeba, aby měli s sebou více sportovního oblečení než na škole v přírodě, jinak zabalte to samé.Nepíšu počty, protože každý si je vědom, co svému dítěti zabalit. Další věci: kopačky s chrániči, tenisky na běhání , přezůvky a normální boty , hygienické prostředky, společenské hry, plavky atd.
Na cestu vlakem je vybavte samostatným zavazadlem ve kterém bude mít základní věci (jídlo ,pití, přezůvky)na dlouhou cestu vlakem.

Upozornění: Při předběžném jednání s ředitelkou školy pí.Palanskou bylo domluveno uvolnění žáků na toto soustředění , ale je nutné požádat o uvolnění ze školy zákonnými zástupci - rodiči.

Případné dotazy: Jiří Matějka – 607651935 (trenér)
24.02.2008 19:34:39
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one