Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

Žáci - PTZ Nelahozeves - TJ Kly - 2:1

Žáci - PTZ Nelahozeves - TJ Kly - 2:1 - obrázek

Žáci - PTZ Nelahozeves - TJ Kly - 2:1 - obrázek

Zuzana Beranová - V druhém mistorvském zápase sezóny jsme zavítali do Nelahozevsi, odkud jsme si chtěli přivézt nějaké body.
Hned po pár minutách hry jsme dali centr před soupeřovu bránu a Dan mohl zakončit, ale střela mu bohužel nesedla a tak trefil pouze boční síť. Utkání probíhalo docela vyrovnaně, až jeden ze soupeřů vyslal nenápadnou střelu, která ovšem prošla za záda, takže PTZ vedla 1:0. Ke konci prvního poločasu postupovali hráči PTZ přes celé hřiště k naší bráně, míč si přihráli do evidentního ofsajdu, ovšem pomezní rozhodčí ofsajd neodmával, takže hráč šel sám na Michala Š. a přehodil ho, jenže trefil naštěstí jen tyč. Na druhý poločas jsme nastoupili s cílem hru obrátit v náš prospěch. Po několika minutách druhého poločasu byl před jejich bránou hrozný hokej, takže ani jejich gólman nestačil sledovat míč a náš P. Danda krásnou střelou umístil míč do soupeřovy sítě. Tak jsme vyrovnali na 1:1.
Pak se ovšem dostali do šance opět domácí, jeden z útočníků vyslal střelu z dálky, kterou Michal Š. skvěle chytil, ovšem jeden z hráčů PTZ ho kopl kolenem do hlavy, načež Michal míč upustil a domácí vstřelil branku. Všichni si však mysleli, že nebude uznána kvůli evidentnímu faulu na našeho brankáře. Rozhodčí si ale myslel něco jiného a tak branku uznal!!! Víc už týmy nestihli a tak zápas skončil výhrou domácích 2:1.


Sestava:
Gólman: M. Štrupl
Obrana: Rambousek, Bláha, Mráz, Lajmr
Záloha: Štrupl S., Halama, Čelikovský, Danda P.
Útok: Danda J., Mráz R.
Náhradníci: Adamec, Černý, Panoušek


PTZ Nelahozeves-TJ Kly 2:1 (1:0) (Danda P.)

Střelci: P. Danda
ŽK: nikdo
ČK: nikdo
Střídání: hokejově

Fotky bohužel nejsou.

Tento článek napsala Zuzana Beranová
08.09.2007 19:40:33
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one