Žáci - Shrnutí 2

Trenér Matějka si zase dal práci a sepsal pro Vás shrnutí dalších žákovských zápasů.
Šesté utkání jsme odehráli na domácím hřišti proti PTZ Nelahozeves s výsledkem 1:5 .
Nezačali jsme špatně ,ale opět se projevila naše největší bolest a to  neproměňování šancí, kdy jsme nedokázali ani proměnit pokutový kop (Tomáš Plíšek).O poločase jsme prohrávali 0:2.V druhém poločase jsme na soupeře vletěli a po zásluze snížili na 1:2.Bohužel jsme museli otevřít hru a ponechat jejich nejlepšího hráče bez osobního obránce a to se projevilo na výsledku.Až budeme proměňovat naše šance tak snad konečně vyhrajeme.

Střelci:Lukáš Obrajtr
Sestava:Plíšek Tomáš, Rambousek Lukáš, Adamec Ladislav, Flégr Josef, Štrupl Michal, Foitl  Lukáš, Kuba Danda, Pavel Danda, Obrajtr Lukáš, Obrajtrová Lucie, Černý Michal
Střídali: Eliška , Silný Zdeněk, Katrančíková Michala, Derfl Zbyšek,

V sedmém utkání jsme odjeli do Vojkovic, aktuálně neporaženého týmu a to v oslabené sestavě.Trenér nastavil taktiku všichni  bránit a jediný útočník byl Michal Štrupl. Ten se v útoku srdnatě bil a za stavu 1:0 v náš neprospěch šel opět sám na bránu , ale nedal a mi obratem dostali na 2:0, což byl konečný stav po poločase.Druhý poločas jsme se pokusili dát nějaký ten gól a soupeř nás tvrdě ihned trestal.Pochvalu za výborný výkon dostal Tomáš Plíšek, protože než odešel z brány do pole  dostal jen 3 góly a soupeře doslova přiváděl k šílenství.

Střelci:Nikdo
Sestava:Plíšek Tomáš, Bláha, Rambousek Lukáš,  Flégr Josef, Štrupl Michal, Obrajtr Lukáš, Obrajtrová Lucie, Oba Silaštikové, Silný Zdeněk, Eliška Neradová
Střídali:  Katrančíková Michala, Derfl Zbyšek,

V osmém utkání jsme doma přivítali Cítov: Výsledek 0:4

Tento zápas nemá cenu komentovat , protože to byl snad náš nejhorší herní projev.Na to se už nedalo ani dívat. A to je vše. Nejlepší hráč z Kel – rozhodčí

Střelci:Opět nikdo
Sestava:Plíšek Tomáš, Bláha, Rambousek Lukáš, Flégr Josef, Štrupl Michal, Foitl  Lukáš, Pavel Danda, Obrajtr Lukáš, Obrajtrová Lucie, Silaštík, Silný Zdeněk
Střídali:, Katrančíková Michala, Derfl Zbyšek, Silaštík

V posledním kole jsme zavítali do Vraňan, kde jsme odehráli vcelku vyrovnaný zápas, který skončil po zásluze 1:1. Zápas svou hrou odpovídal tomu , že hrálo poslední mužstvo s naší sqvadrou azurou.

Střelci :Michal Štrupl
Sestava: Plíšek Tomáš,  Rambousek Lukáš, Štrupl Michal, Foitl  Lukáš,  Obrajtr Lukáš, Obrajtrová Lucie,Silný Zdeněk, Zbyšek Derfl, Neradová Eliška , Oba Silaštíkové
Střídali: Katrančíková Michala,