Žáci - Shrnutí uplynulých zápasů

Protože web je v omezeném provozu, na žáky se jaksi zapomínalo. Naštěstí je tu trenér Matějka, který sepsal souhrn žákovských zápasů.
Souhrn zápasů sezona 2008/2009:
V neděli 7. září jsme poprvé vyběhli k mistrovskému utkání proti Dynamu Nelahozeves , které nás svoji hrou nijak moc neohrožovalo.Výsledek zápasu 2:0  byl pro soupeře ještě milosrdný, protože pro naše hráče  byl problém dostat tu kulatou věc do soupeřovy  brány. Nakonec dal gól náš stoper Bláha a Lukáš Foitl.
Sestava:Plíšek Tomáš, Bláha, Rambousek Lukáš, Adamec Ladislav, Flégr Josef, Štrupl Michal, Foitl  Lukáš, Kuba Danda, Pavel Danda, Obrajtr Lukáš, Obrajtrová Lucie,
Střídali: Silný Zdeněk, Katrančíková Michala, Derfl Zbyšek,

K druhému utkání jsme zajeli do Sokola Sazené (13.9.2008), kde jsme utrpěli zničující , ale zaslouženou porážku 9:0.Naši hráči zápas úplně odflákli a to i z důvodu , že jsme zjistili u soupeře hráče hrajícího na černo , bohužel se tím komise STK nezabývala a zápas nebyl kontumován  v náš prospěch z důvodu špatného popisu v zápise. No prostě je to bordel.

Sestava:Plíšek Tomáš, Bláha, Rambousek Lukáš, Adamec Ladislav, Flégr Josef, Štrupl Michal, Kuba Danda, Pavel Danda, Obrajtr Lukáš, Silaštíkové oba,
Střídali: Silný Zdeněk, Katrančíková Michala, Michal Černý

Třetí utkání jsme hráli doma proti Ledčicím. Nevím jak je to možné , ale naši hráči odflákli znovu první poločas a prohrávali jsme 2:0.T už přišlo velké burácení ze strany trenéra (byl na infarkt) a tým začal zase trochu hrát.Prohráli jsme 2:4 ,ale druhý poločas už byl z naší strany o dost lepší.PS:Zase jsme měli velký problém dostat tu kulatou věc do brány soupeře, protože tolik šancí mají některé mužstva na celou sezonu.

Střelci: Michal  Štrupl,Lukáš Foitl
Střídali, Silný Zdeněk, Katrančíková Michala, Derfl Zbyšek,

Ke čtvrtému utkání jsme jeli do krásného areálu Vltavanu Chvatěruby, kde jsme odehráli celkem pěkné utkání.Ve druhém poločase jsme museli dotahovat výsledek 2:1 a nakonec jsme zaslouženě vyrovnali na 2:2 z penalty Tomášem Plíškem.
Střelci:Lucie Obrajtrová, Tomáš Plíšek
Sestava: Sestava:Plíšek Tomáš, Bláha, Rambousek Lukáš, Adamec Ladislav, Flégr Josef, Halama Daniel, , Foitl  Lukáš, Kuba Danda, Pavel Danda, Obrajtrová Lucie, Silaštík
Střídali, Silný Zdeněk, Katrančíková Michala, Derfl Zbyšek, Štrupl Michal

Páté utkání jsme hráli doma proti druhému v tabulce Sokolu Chlumín, který ale přijel jen v devíti hráčích. Pozitivní na tomto utkání bylo, že jsme soupeře přehrávali kombinační hrou po zemi a v celku to byl od nás pohledný fotbal. Zaslouženě jsme vyhráli, ale bylo to stále proti 9.Výsledek 7:1 už nebyl tolik podstatný, protože si aspoň mohli zahrát hráči , kteří by si jinak třeba nezahráli.
Střelci:Foitl 2, Štrupl Michal 3, Danda Pavel, Tomáš Plíšek
Sestava:Plíšek Tomáš, Rambousek Lukáš, Adamec Ladislav, Flégr Josef, Štrupl Michal, Foitl  Lukáš, Kuba Danda, Pavel Danda, Obrajtr Lukáš, Obrajtrová Lucie, Černý Michal
Střídali: Beranová Eliška, Silný Zdeněk, Katrančíková Michala, Derfl Zbyšek, Panoušek Václav