Kly logo.jpg
TJ KLY
Nové stránky naleznete na www.tjkly.cz

Zhodnocení sezóny

Zhodnocení sezóny - obrázek

Zhodnocení sezóny - obrázek

Mé hodnocení právě skončené sezóny 2007/2008.
A tým - Po postupu do Okresního přeboru byl splněn základní cíl - udržet se. Proto se sezóna může brát jako úspěšná. Nejlepším střelcem Áčka se suverénně stal Tomáš Hříbal s 8 vstřelenými góly. Zlým mužem je Ondra Svoboda, dostal celkem 8 žlutých karet. Poslední statistiku ovládl znovu Tomáš Hříbal, jako Muže zápasu jsem ho vybral šestkrát. Cílem pro příští rok nejspíš bude znovu se udržet v této soutěži a stabilizovat kádr. Pro klidný střed tabulky je potřeba posílit o dva až tři hráče.

B tým - Ke konci soutěže docela zabral a tak se nakonec vyhoupl až na čtvrté místo tabulky, tedy první nepostupové. Tento rok totiž ze 4. třídy postupovaly tři mužstva kvůli rozšiřování třetích tříd. Na třetí Dřísy ale Béčko v konečné tabulce ztrácí 11 bodů, takže to nebylo nijak těsné. Jako cíl pro příští rok bych viděl znovu se pohybovat v horní polovině tabulky, postup taky není nesplnitelnou hranicí. Měli by přijít nějaké mladé posily, takže se uvidí jak to bude vypadat.

Žáci - Na jaře hodně zabrali, z deseti jarních zápasů jich 8 vyhráli, z toho dva byly kontumačně. Po podzimu, kdy získali jen 8 bodů, je jarních 24 bodů obrovským zlepšením. Mimochodem, kdyby na podzim žáci získali také 24 bodů, byli by v tabulce na prvním místě. Je vidět, že práce pánů trenérů Matějky a Černého je skvělá. Hodně pomohlo i soustředění, kterého se žáci zúčastnili na začátku jarní části sezóny. Myslím, že v příští sezóně se budou výkony žáků nadále zlepšovat a kelští žáci se budou pohybovat v horní polovině tabulky.

Přípravka - Do sezóny 07/08 se přihlásily nově i dvě mužstva přípravek - starší a mladší. Mladší přípravka se zúčastnila jen podzimní části, v zimě se kvůli nedostatku malých fotbalistů musela odhlásit. Nicméně po podzimní části měla mladší přípravka na svém kontě 4 výhry a byla tak na třetím místě od konce, což je celkem pěkný výsledek na to, že většina kluků hrála fotbal úplně poprvé v životě. Starší přípravka byla po podzimu na posledním místě s 0 body. Ostatní týmy ale mají hráče, kteří hrají již několik let, kdežto naši hráli poprvé, takže se nemůžeme divit. Na jaře již starší přípravka uhrála 2 výhry a dala celkem 20 gólů. Zde je znovu vidět zlepšení, v příštím roce to bude zase o něco lepší, chce to jen čas a trénink.

Dorost - Nakonec je tu ještě dorost, který se s největší pravděpodobností přihlásí do příštího ročníku. Kluci už několik týdnů trénují, jsem zvědav jak si v soutěži povedou.

To je ode mně ke zhodnocení sezóny, celkově bych ji bral jako úspěšnou.
23.06.2008 20:12:23
tjkly
All rights reserved. Created by mirkinho (miroslav.palansky@gmail.com) in 2007.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one