mirkinho - Jménem výboru TJ zveme všechny hráče a příznivce na Valnou hromadu, která se koná v sobotu 15.3.2014 od 17:00 v Hospodě U Martina ve Klích. Na programu bude mimojiné hodnocení výsledků všech našich týmů v minulém roce a plán akcí roku příštího.
První trénink zimní přípravy bude ve středu 15.1.2014 od 17 hod na hřišti ve Klích (obutí jak na trávu tak na výběh). Další tréninky si upřesníme po tréninku.

Letos se v rámci zimní přípravy zúčastníme Zimní ligy na UMT v Neratovicích. Rozlosování i průběžné výsledky naleznete zde. V sobotu 18.1.2014 nás čeká první zápas tohoto turnaje - proti Vitana Byšice od 14 hod. Sraz je vždy hodinu před výkopem.

Po ukončení Zimní ligy odehrajeme několik zápasů Českého poháru. Do skupiny nám byli přisouzeni PTZ Nelahozeves, Sokol Všestudy a Sokol Obříství. Další podrobnosti budou přidány později.

První kolo jarní části sezóny se odehraje 29.3., soupeřem nám bude Sokol Záryby.
Letošní Sportovní ples TJ Kly se koná 25.01.2014 v Kulturním domě ve Klích. Začátek je ve 20:00 hod. Vstupné činí 200 Kč a lístky jsou k dostání u p. Petra Ryndy na tel. čísle 602 220 013. Kdo by chtěl čímkoliv přispět do plesové tomboly, nechť také kontaktuje p. Petra Ryndu , případně p. Michala Šulce. Za jakékoliv příspěvky Vám klub předem děkuje.
Srdečně Vás zveme na Silvestr na hřiště do Kel. Pro více informací klikněte na plakát vlevo.
KLY – TIŠICE 1:2 PO PK (0:0) Hosté se po šesti kolech stali prvním týmem, který nováčka přibrzdil. Navíc i potřetí během podzimu jim přálo štěstí při penaltách. To si vybrali už v zápase, když je z pokutového kopu, jemuž předcházelo hraní rukou, poslal odrazem o obě tyče do vedení Svoboda. Domácí se vzhledem k výkonu ve druhém poločase dočkali zaslouženého vyrovnání po ráně svého kapitána Morávka. Branky: Morávek – Svoboda z PK, rozhodující PK Březina.
Toto utkání bylo velice obtížné,především kvůli mokrému terénu. Hosté přijeli pouze s deseti hráči,což ze začátku nebylo vůbec poznat. Při srážce brankáře hostí a našeho domácího hráče (Stránského),byla na stadion přivolána záchranka a hráč byl odvezen s otřesem mozku a naraženými žebry. Poté už domácí vzali zápas do svých rukou a zaslouženě vyhráli na domácí půdě 5:1.
ikona B(1).JPG
Toto utkání bohužel hráči Kel prohráli 3:1 hlavně díky mnoha neproměněných šancích.
Toto utkání jsme zvládli bez problému. Výsledek 3:0 hovoří za vše.
Výsledek utkání 0:3, branky : Morávek,Kohout,Březina
ikona B(2).JPG
Výsledek utkání:6-1 (3-1) góly 4x Vondrak,Šulc,Šimunek
KLY – VOJKOVICE 2:1 (1:1) Souboj rozjetých týmů nabídl početné divácké kulise dramatický a důrazně hraný zápas od první do poslední minuty. Na bleskové vedení domácích, kteří téměř z půlky potrestali špatný odkop brankáře Čuby, ještě Vojkovičtí dokázali po jednom z mnoha svých rohů odpovědět. Na penaltu, kterou ve druhém poločase proměnil sám faulovaný Boev, už ne. I když si trenér hostí Josef Košťál po zápase neodpustil poznámku na metr sudího Hádka, který byl ve druhém poločase i v jeho očích na hosty o něco přísnější než na domácí, viníka porážky v něm neviděl.„Porazili jsme se sami," narážel na první gól, který domácí posadil do sedla. „A když nedáme góly, nemůžeme vyhrát. Utkání by ale spíše slušela remíza." Domácí Marek Radimský o zasloužených bodech nepochyboval. „Jako první jsme eliminovali jejich útočnou hrozbu. Čekali jsme od soupeře trochu víc kombinace. Rozhodla tak naše střední záloha a individuální výkony některých hráčů," řekl a přiznal, že i když před zápasem myslel na vítězství, tak úplně jistý si jím předem nebyl. „Úroveň naší hry se ale zvedá. Poté, co přišlo dost lidí, si to sedlo, což je důležité pro mužstvo i celý klub." Branky: Hrstka, Boev z PK – Pražák.

Výsledek utkání- 2.1 np (1:0)

Trenér: dvě třetiny zápasu jsme podali špatný výkon ale v závěru jsme nebyli daleko od výhry. Penalty hrůza Vondrákovi a Rechcíglovi vůbec nevyšli a bylo po bodu. Jinak Vondrák vyrovnal v 75.min z trestného kopu z 35.metru. hvězda utkání Aifel...
Výsledek utkání 3:3, branky- Pechar 3x
Výsledek utkání 5:0, branky- Kryšpín 3x,Vlček, Stránský
Info od trenéra pro hráče TJ Kly. Soustředění se bude konat opět v Harrachově a to v terminu středa 12.2.2014 do neděle 16.2.2014 Pojede se v odpoledních hodinách nebo po domluvě a vracíme se na večer, David Brož od teď začne vybírat zálohu v částce 500 Kč od každého kdo by rád jel. ZÁLOHU JE NUTNÉ PŘEDAT DO 25.10.2013.Je potřeba velká účast, aby to za něco stálo a bylo to vidět na výkonu celého mužstva
Hráči vyhráli na hřišti soupeře 0:8. Branky :Morávek 4 góly, Boev 3 góly, Zavadil 1 gól.
ikona B.JPG
Výhra 2:0 na domácím hřišti zasloužená. Branky.Vondrák,Zelenka.
Výsledek 3:10 branky za domácí Kryšpín,Pechar,Šulc.
ikona B.JPG
Hodně vydřený zápas ''B'' tým pod vedením nového kapitána vyhrál po prodloužených pokutových kopech 3:2 (2:2)
Nejlepší hráč: Marek Háze
Zápas jsme vyhráli 1:2 bylo tam vidět obrovské týmové nasazení a to je přesně to co musíme i nadále hrát.
ikona B.JPG
Utkání proti Střezivojicím skončilo do poločasu 2:2 bohužel v druhém poločase žádná branka nepadla i když šancí bylo dost a dost. Proto se po skončeném zápase kopali pokutové kopy a v nich vyšli lépe hráči Kel,
Na domácím hřišti jsme po individuálních chybách prohráli zápas 0:2
V domácím zápase prohráli hráči Kel 3:5
ikona B.JPG
Sobotní utkání začalo pro domácí tým na výbornou, už v 8. minutě skóroval Václav Blažek. Ve 26. minutě hosté srovnali zásluhou Václava Totta. Do konce poločasu se už nic na skóre neměnilo. Začátek druhého poločasu začal Pavel Starý, který vystřídal Václava Blažka. V 53. minutě domácí kopali penaltu, kterou nekompromisně proměnil Jakub Vondrák. Ten se trefil ještě v následné 56. minutě. Petra Ryndu v 68. minutě vystřídal Vratislav Procházka. Skóre dokázal zvýšit v 74. minutě střelecky naladěný Marek Rechcígl a na konečných 5:1 v 80. minutě vsítil již potřetí Jakub Vondrák.

Počet diváků: hlavní tribuna 39 , V.I.P. tribuna 3