Zábava se povedla, a tak bylo veselo. O tom se můžete sami přesvědčit - fotogalerie je uvnitř článku.
V prvním zápase se utkaly AFK Veltrusy s 1.FC Líbeznice. V prvním poločase oba týmy zahodily své největší příležitosti, až ve druhé půli Veltrusy zachovaly v koncovce chladnou hlavu a dokázali vstřelit gól, po kterém se soupeř úplně odevzdal a dostal ještě další čtyři góly. Zápas tedy skončil 5:0 pro obhájce prvenství z loňska. Ti se ve dnešním finále utkají s domácím týmem, který ve druhém sobotním utkání přehrál svého soupeře z Kojetic a zaslouženě vyhrál 5:1. Fotografie z obou utkání nejdete uvnitř článku.
A tým - Přestupové léto - obrázek

Přehled změn v kádru mužů.
Fotogalerie uvnitř článku.
A tým - Příprava - obrázek

V pondělí 23.7. začal kelský A tým přípravu na novou sezonu. Letos budeme hrát Okresní přebor, kam jsme loni postoupili po dlouhých dvaatřiceti letech strávených ve 3. či 4. třídě.
Žáci - Sezóna 06/07 - shrnutí - obrázek

Minulou sezonu žáci nebyli vůbec přihlášeni kvůli nedostatku hráčů, a tak začátek sezony byl pro většinu hráčů prvním fotbalovým zážitkem.

Do sezony A tým nastupoval s cílem postoupit do vyšší soutěže, ale sezona je dlouhá a může se stát cokoliv.
Letní zábava!!! - obrázek

Dne 4. 8. se koná Letní zábava na hřišti ve Klích. Začátek ve 20:00. Přijďte si zatancovat a pobavit se! Hraje Plus, vstupné 50,-Kč.